معاون اجرایی سپاه الغدیر:

واقعه غدیرخم در ۵ نقطه استان بازسازی می‌شود

معاون اجرایی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به برگزاری کارگاه ملی بررسی تطبیقی واقعه غدیر، گفت: واقعه غدیرخم در ۵ نقطه یزد بازسازی می‌شود.

سرهنگ علی استادی در نشست بنیاد غدیر استان یزد با اشاره به بازسازی واقعه غدیر در استان یزد، اظهار داشت: این برنامه هر سال در سالروز واقعه غدیر و با حضور پرشور مردم انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بازسازی واقعه غدیر در چند شهرستان یزد برگزار می‌شود، گفت: یک دوره استان یزد میزبان تمام دست‌اندرکاران و مسئولان ستاد بازسازی واقعه غدیر کشور بودند و کارگاه آموزشی در ارتباط با مرور واقعه غدیر انجام گرفت.

وی گفت: یکی از تاکید‌های ویژه‌ای که در ارتباط با این برنامه صورت گرفته، بحث صحت بازسازی و مطابقت آن با واقعیت بوده و کارگاه‌های آموزشی و برنامه‌های آماده‌سازی که انجام می‌شود در راستای جلوگیری از انحراف این برنامه است.

معاون اجرایی سپاه الغدیر استان یزد گفت: سال گذشته این مراسم بسیار معنوی و با شکوه در ناحیه مرکزی یزد، اشکذر، شهرستان خاتم و مرکز مخابرات زارچ برگزار شد و خوشبختانه تمام این برنامه‌ها مورد استقبال بسیار پرشور و خوب مردم قرار گرفت.

استادی تصریح کرد: امسال این برنامه در پنج ناحیه ابرکوه، تفت، یزد، میبد و زارچ برگزار می‌شود و با توجه به تلاش‌هایی که در راستای دقت در زمینه صحت محتوای برنامه شده، نقش بسیار مهمی در معرفی واقعه غدیر به مردم دارد.

وی ادامه داد: این برنامه در سالروز واقعه غدیرخم در پنج منطقه استان انجام می‌شود و نکته جالب در ارتباط با این برنامه، حضور مردم از ساعتی پیش از شروع بازسازی واقعه است.

مصطفی سالاری فرماندار یزد هم در این نشست با اشاره به اهمیت برگزاری نشست هماهنگی ادارات مرتبط با بنیاد غدیر استان، اظهار داشت: فرمانداری یزد آمادگی کامل دارد که هر گونه همکاری لازم باشد برای بهتر برگزار شدن برنامه‌های این ایام داشته باشیم را انجام دهد.

وی از عمده‌ترین مباحث مرتبط با بحث برنامه‌های غدیر را مباحث ترافیکی، تامین امنیت برنامه‌ها، همکاری در ارائه خدمات مناسب به برنامه‌ها دانست.

https://yazd.koolebar.ir/node/6048

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.