سردار میرحسینی:

اولین انگیزه شهدا برای شهادت دفاع از اسلام و قرآن است

سردار کاظم میرحسینی در یادواره شهدای حوزه والعادیات یزد در خصوص انگیزه شهدا برای شهادت گفت: اولین انگیزه شهدا برای شهادت دفاع از اسلام و قرآن است

سردار کاظم میرحسینی در یادواره شهدای حوزه والعادیات یزد در خصوص انگیزه شهدا برای شهادت گفت: اولین انگیزه شهدا برای شهادت دفاع از اسلام و قرآن است و امروز دشمن در خانه های ما نفوذ کرده است و  با دین حداقلی نمی توان به جنگ دشمن رفت.

وی دومین انگیزه شهدا را این چنین مطرح کرد: دومین انگیزه شهدا برای شهادت اطاعت از ولی امر زمان بوده است و الان شعار ما این است که «رهبر اگر فرمان دهد جان را فدایش می کنیم»امروز جنگ نظامی نیست،مقام معظم رهبری می فرمایند:امروز جنگ،جنگ اقتصادی است، جنگ،جنگ فرهنگی است.

سردار میرحسینی اذعان کرد: چقدر ما با خریدن کالاهای ایرانی از تولید داخل حمایت می کنیم؟امروز به فرمودة مقام معظم رهبری جهاد،جهاد علمی است. سرانه مطالعه در ایران خیلی پایین است، چقدر ما توانایی پاسخ به شبهات اعتقادی که در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مطرح می شود را داریم.

جانباز جنگ تحمیلی گفت: تعابیر امام خامنه‌ای در خصوص جنگ فرهنگی دشمن از جمله تهاجم فرهنگی،شبیخون فرهنگی،ناتوی فرهنگی،قتل عام فرهنگی و ...  لرزه بر اندام انسان می اندازد. 

وی سومین انگیزه شهدا برای شهادت را، دفاع از وطن مطرح کرد

یزد رسا

https://yazd.koolebar.ir/node/6079

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.