امام جمعه موقت یزد :

وظیفه مسلمانان حضور پر شور در روز قدس است

آیت الله سیدمحمدرضا مدرسی گفت: تمامی تلاش جبهه کفر و استکبار جهان بر کمرنگ کردن و فراموشی مسئله فلسطین در میان امت اسلامی است.

آیت الله سیدمحمدرضا مدرسی گفت: تمامی تلاش جبهه کفر و استکبار جهان بر کمرنگ کردن و فراموشی مسئله فلسطین در میان امت اسلامی است.

وی یادآور شد: همه نیروهای استکبار و کفر دست به دست یکدیگر داده اند تا مساله قدس را از ذهن مسلمانان بزدایند.
وی افزود: دفاع از اسلام و قرآن وظیفه مسلمانان است و با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس باید صدای مظلومیت قدس شریف به گوش جهانیان برسد.
آیت الله مدرسی افزودبرخی افراد وقتی به موقعیتی دست می یابند، فکر می کنند همه اختیارات و امکانات را باتوجه به رای مردم در دست دارند؛ حال آنکه حضور مردم پای صندوق های رای و انتخابات توسط قانون اساسی تعیین شده و همه باید بر اساس این قانون عمل کنند.
امام جمعه موقت یزد  گفت :  برخی افراد صریح یا ضمنی اعلام می کنند که دارای پشتوانه رای ملت هستند و قانون را قبول ندارند و این در حالی است که عملکرد روسای قوای سه گانه و زیرمجوعه های آنان باید به طور دقیق طبق قانون باشد و خیانت درعمل، گفتار یا کنایه به قانون اساسی، خیانت به ملت و جمهوری اسلامی است.
آیت الله مدرسی با گرامیداشت 26 خرداد سالروز شهادت محمد بخارایی، صفار هرندی، صادق امانی و نیک نژاد، از آنان به عنوان اولیاء و دوستداران امیرالمونین (ع) یاد کرد و ادامه داد: این شهدا نخست وزیر خائنی که قصد فروش ایران و نفوذ فساد در کشور با امضای کاپیتالاسیون را داشت به درک واصل کردند و تا آخرین لحظه به عهد خود پایبند بودند.

خبرگزاری صدا وسیما

https://yazd.koolebar.ir/node/5989

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.