با پایان مسابقات تیروکمان جشنوار فرهنگی ورزشی جام شهدا؛

پیکارهای تیراندازی با کمان قهرمانی بسیج کشور جام شهدا در یزد با معرفی نفرات برتر در دو رشته ریکرو و کامپوند به کار خود پایان داد.

    به گزارش خبرنگار حوزه ورزشی پایگاه اطلاع رسانی سپاه الغدیر، پیش از ظهر امروز رقابت‌های تیراندازی با کمان جشنوار فرهنگی ورزشی جام شهدا بسیج کشوری به میزبانی استان یزد به مناسبت گرامیداشت شهید حسین رشیدی فر برگزار شد و برترین‌های خود را شناخت.

این دوره از مسابقات در دو رشته کامپوند و ریکرو  در طی دو روز برگزار شد و شرکت کنندگان در تلاش برای کسب عناوین برتر در رقابتی نزدیک و دیدنی با یکدیگر داشتند.

با هماهنگی صورت گرفته بین هیئت تیراندازی با کمان استان یزد و تربیت بدنی سپاه الغدیر این دوره از مسابقات تیراندازی با کمان بسیج کشوری استان یزد با عنوان جام شهدا در سالن ورزشی جوان دانشگاه پیراپزشکی یزد برگزار شد.

شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات در رده‌ سنی زیر 23 سال بودند که برای کسب مقام‌های اول تا سوم هر دو رشته به رقابتی نزدیک و دیدنی پرداختند.

در پایان مسابقات رشته ریکرو انفرادی، مهرداد نورمحمدی از اصفهان بالاتر از دیگر رقبای شرکت کننده با بهترین عملکرد و کسب بیشترین امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

این در شرایطی است که حمیدرضا زرتابی از اصفهان با کسب مقام دوم و عنوان نایب قهرمانی رشته ریکرو انفرادی به کار خود پایان داد و در رده‌بندی نهایی وحید کریمی اصل از فارس نیز در جایگاه سوم ایستاد تا تکلیف برترین‌های این مسافت و این رشته مشخص شود.

در رشته کامپوند انفرادی مسابقات تیراندازی با کمان، عبد الرحمان قادر زاده کماندار آذربایجان غربی در جایگاه نخست قرار گرفت و به این ترتیب قهرمان شد، ضمن اینکه بعد از وی میلاد رشیدی از کرمانشاه و رضا وکیلی از استان یزد در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در رشته ریکرو تیمی به ترتیب استان های اصفهان، بوشهر و یزد و در رشته کامپوند تیمی استان های مرکزی، آذربایجان غربی و فارس به ترتیب جایگاه‌های اول تا سومی را کسب کردند.

همچنین در مجموع تیمی استان یزد با کسب بالاترین امتیاز مقام اولی را به خود اختصاص داد و تیم های فارس و آذربایجان غربی در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

لازم به ذکر است که کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به متین سبزی از استان لرستان تعلق گرفت.

https://yazd.koolebar.ir/node/5755

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.