این مطلب ۲۰۲ بار خوانده شده
آیت الله ناصری در دیدار با جمعی از متولیان مراسم اعتکاف رمضانیه

راه اصلی مقابله با ناهنجاری های اجتماعی ترویج مفاهیم قرآن است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: از بهترین راه ها برای مقابله با آسیب های اجتماعی و ناهنجاری ها در جامعه و بین مردم و جوانان همان ترویج مفاهیم بلند قرآن کریم است.
نسخه مناسب چاپ

آیت‌الله محمدرضا ناصری روز شنبه در دیدار با جمعی از متولیان مراسم اعتکاف رمضانیه افزود: ماه مبارک رمضان فرصت بسیار خوبی است تا بیش از گذشته مردم و جوانان را با مفاهیم کتاب وحی انس و الفت داد.
وی ادامه داد: تمام آیات و سوره های قرآن کریم نسخه شفا بخش دردها و آلام روحی و روانی بشر و موجب پیوند عمیق انسان با حضرت حق و نشان دادن راه نورانی الهی است.
امام جمعه یزد تصریح کرد: بر مبلغان دینی و روحانیان است تا از فرصت ماه مبارک رمضان و لحظات نورانی آن برای برقراری ارتباط بیشتر نسل جوان با کلام وحی استفاده کنند و قدر لحظات آن را بدانند.
ناصری گفت: قرآن کریم و آیات نورانی آن را باید درس اصلی زندگی بدانیم و بیش از گذشته در راستای تبیین مفاهیم و مضامین آن با تفکر و تدبر اقدام کنیم که سعادت تنها در گرو آن است .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار کرد: قرآن کریم سبک زندگی واقعی را در برابر دیدگان همگان و مردم و جوانان قرار می دهد بنابراین باید بیش از گذشته از آنها بهره گرفت .
ناصری با اشاره به اینکه دشمنان همواره باطل را همانند حق در بین جامعه و جوانان جلوه می دهد بر هوشیاری در برابر اهداف استکبار جهانی و استفاده از کلام وحی برای مقابله با دشمنان دین و اسلام تاکید کرد

ایرنا

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.