این مطلب ۸۱ بار خوانده شده
گردشگری یزد

دانشگاه يزد با پرديس گردشگري هفت اقليم تفاهم‌نامه امضاء كرد

به منظور تقویت ارتباط با جامعه و توسعه مطالعات گردشگری، تفاهم‌نامه همکاری میان پردیس‌ علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه یزد و پردیس گردشگری هفت اقلیم يزد به امضاء رسيد.
نسخه مناسب چاپ

در این تفاهم نامه طرفین در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی گردشگری، اجرای طرح های پژوهشی، تعامل با سازمان‌های فعال در گردشگری، تبادل دانشجو و استاد و برگزاری همایش‌های ملی و بین‌المللی همکاری خواهند داشت .

دکتر «محمدرضا صادقیان‌شاهی» ريیس پردیس علوم انسانی و اجتماعی در این نشست بر عزم دانشگاه یزد برای ایفای نقش فعال و ظرفیت‌سازی در مطالعات و توسعه گردشگری استان تاکید کرد .

وی همچنین آسیب‌شناسی دوره‌های گردشگری و شناسایی نقاط قوت و ضعف دانش‌آموختگان را از محورهای لازم برای ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش در این حوزه دانست .

این مقام مسئول با اشاره به ثبت حهانی شهر یزد آمادگی پردیس علوم انسانی و اجتماعی را برای انجام مطالعات علمی مرتبط اعلام کرد .

«مرتضی بذرافشان» مدیرعامل پردیس گردشگری هفت اقلیم نیز در ادامه به تشریح فعالیت‌های آن پردیس در بافت تاریخی و گردشگری پرداخت و ابراز امیدواری کرد كه این تفاهم‌نامه زمینه فعالیت‌های بیشتر و همکاری بهتر بخش خصوصی و دانشگاه یزد را فراهم کند .

گفتني است، براساس این تفاهم‌نامه دانشجویان دانشگاه یزد می‌توانند با برخورداری از تخفیف در دوره‌های مهارتی گردشگری شرکت کنند . 

ایسنا

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.