این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد:

مردم استان یزد بیش از ۵ میلیارد ریال به عتبات عالیات کمک کردند

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد گفت: مردم نیکوکار این استان در چهارماهه نخست امسال ۵ میلیارد ریال در قالب کمک‌های نقدی، طلا، سکه و اجناس، به بازسازی عتبات عالیات کمک کردند.
نسخه مناسب چاپ

محمدرضا جعفری خرمی گفت:

مردم یزد ۵ میلیارد ریال به بازسازی عتبات عالیات کمک کردند که از این میزان، بیش از  ۵۰۰ گرم طلا بوده و از سوی مردم استان یزد برای بازسازی عتبات عالیات اهدا شده است.

وی افزود: در این مدت مردم این استان علاوه بر اهدای ۳۰۰ میلیون تومان وجه نقد، ۵۰۰ میلیون تومان نیز در قالب اجناس شامل کاشی، سرامیک، فرش و پتو به ستاد بازسازی عتبات اهدا کردند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد با بیان اینکه مردم نیکوکار این استان سال گذشته ۱۵ میلیارد ریال به امر بازسازی عتبات عالیات کمک کردند، تصریح کرد: این کمک‌ها شامل دو کیلوگرم طلا و سکه، یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان وجه نقد، ۵۰۰ میلیون تومان نیز کمک‌های جنسی بوده که به ستاد بازسازی عتبات اهدا کردند.

خرمی از ساخت ۲ باب در مطلا حرم مطهر حضرت مسلم(ع) خبر داد و خاطرنشان کرد: این در‌ها از محل کمک‌های مردم استان یزد به ارزش یک میلیارد تومان تهیه شده است و  کار قلم‌زنی تمام شده و آب طلا کاری آن آغاز شده است که با اتمام آن تا  اواخر شهریورماه به عراق  حمل می‌شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد در مورد اعزام نیروهای اجرایی به عتبات گفت: سال گذشته بیش از ۱۰ هزار نفر روز کارگر ساده، آشپز و نیروی متخصص در رشته‌‌های خاص برای بازسازی عتبات عراق اعزام شدند .

وی افزود: برای بازسازی حرمین شریفین عسکرین(ع) در سامرا نیاز به بنا، نماکار، سنک کار، نیروهای متخصص کامیوتر، حسابدار، کاربر کامپیوتر وجود دارد و افراد متقاضی می‌تواند به ستاد عتبات عالیات یزد مراجعه تا اعزام شوند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد از مردم خیر استان یزد خواست کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۱-۳۶۵-۸۱۴-۳۴۲۸ بانک انصار واریز و کمک‌های غیر نقدی خود را به ستاد بازسازی عتبات عالیات در سطح استان تحویل دهند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.